Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte
Het feest - Elizabeth Day
Het feest - Elizabeth Day

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Ambo|Anthos
  • ISBN:
    9789026348761
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Aantal Pagina's:
    336
  • Genre:
    Literatuur
  • Publicatiedatum:
    jul 2019

Het feest

Elizabeth Day

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback   Nieuw vanaf € 22,99.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Elizabeth Day Het feest Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis. Martin is al vijfentwintig jaar bevriend met Ben, vanaf het moment dat ze samen op Burtonbury School zaten. Ze vormen een vreemde combinatie: Martin is een jongen uit een arbeidersgezin met de verkeerde kleding en het verkeerde accent, en Ben is een populaire, welgestelde aristocraat. Ben is als een broer die Martin nooit had. Martin doet alles voor hem en kent zijn grootste geheim. Bens veertigste verjaardagsfeest blijkt een kantelpunt. Te midden van de Britse elite beseft Martin opnieuw dat hij er niet bij hoort en hij voelt dat er onheil in de lucht hangt. Maar Ben zou nooit iets doen wat hun vriendschap op het spel zou zetten. Toch? ‘Day kan zich moeiteloos meten met Tartt en Hollinghurst. Heel goed.’ – The Observer

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Er is geen Tweedehands aanbod gevonden.

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Centraal Magazijn
Voldoende
€ 22,99
Levertijd: 2-3 werkdagen

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht