Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte
De 13 geboden - Amy Morin
De 13 geboden - Amy Morin

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Karakter Uitgevers NF-VERT
  • ISBN:
    9789045204680
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Aantal Pagina's:
    320
  • Genre:
    Psychologie
  • Jaar:
    2015

De 13 geboden

dertien dingen die mentaal sterke mensen niet doen ; neem de regie terug, wees bereid te veranderen, zie je angsten onder ogen en sta open voor geluk en succes

Amy Morin

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback   Nieuw vanaf € 12,50.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Voor lezers van Stephen Covey en Bren├ę Brown. Mentaal sterke mensen vermijden negatief gedrag, zoals zelfmedelijden, jaloezie en het spijt hebben van genomen keuzes. In plaats daarvan richten ze zich op het positieve en gaan ze de uitdagingen aan om het beste uit zichzelf te halen. In De 13 geboden geeft Morin praktische richtlijnen om haar lezers te helpen voorkomen in de 13 grootste valkuilen te vallen. De combinatie van aansprekende voorbeelden en de nieuwste psychologische inzichten, biedt strategie├źn voor het voorkomen van destructieve gedachten, negatief gedrag en neerslachtige emoties voor iedereen, zodat de weg naar geluk en succes vrij is en je op een positieve manier werkt aan de kansen die je geboden worden.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Er is geen Tweedehands aanbod gevonden.

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Centraal Magazijn
Voldoende
€ 12,50
Levertijd: 2-3 werkdagen

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht