Go to top
De meest verrassende boekhandel
Boek der spiegels - Eugen O. Chirovici
Boek der spiegels - Eugen O. Chirovici

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    A.W. Bruna Uitgevers
  • ISBN:
    9789400507333
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Aantal Pagina's:
    320
  • Genre:
    Literatuur

Boek der spiegels

Eugen O. Chirovici

Beoordeel dit boek ook!
Paperback  Tweedehands vanaf € 10,00. Nieuw vanaf € 19,99.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Als literair agent Peter Katz een onaf manuscript ontvangt met de titel Boek der spiegels, is hij direct geïntrigeerd. Het zijn de memoires van de auteur, Richard Flynn, over diens tijd op Princeton University aan het eind van de jaren tachtig. Hierin beschrijft hij zijn opmerkelijke verstandhouding met de vooraanstaande hoogleraar Joseph Wieder.



Op een nacht in 1987 werd Wieder op brute wijze vermoord in zijn huis. De zaak werd nooit opgelost. Peter Katz is vastbesloten tot op de bodem uit te zoeken wat er die nacht, vijfentwintig jaar geleden, is voorgevallen. Hij is ervan overtuigd dat het antwoord zal staan in het ontbrekende deel van Flynns verhaal. Maar waar is de rest van het manuscript?



Ontrafel de geheimen van het Boek der spiegels, en ontdek waarom herinneringen de krachtigste aller wapens zijn. Een ingenieuze literaire thriller voor de liefhebbers van Joël Dicker en Donna Tartt.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Rotterdam
Redelijk
?
Duidelijk gelezen, sporen van gebruik
1
€ 10,00

Vestigingen in België

Leuven
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 12,50
Antwerpen Wapper
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
2
€ 12,50
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Centraal Magazijn
Voldoende
€ 19,99
Voor 23.00 besteld, morgen in huis

Beoordeling

4 van 5 sterren

Gebaseerd op 1 beoordeling.

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht