Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte
How we are - Deary V
How we are - Deary V

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Penguin UK
  • ISBN:
    9780141979632
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Aantal Pagina's:
    272
  • Genre:
    Psychologie
  • Jaar:
    2015

How we are

Deary V

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback  Tweedehands vanaf € 7,00.

Omschrijving

The first volume in a trilogy on being human; how we work, how we break, how we mend, now in paperback. A meditation on being human, more memoir than physcology, in the vein of Julian Barnes, Huruki Murakami and Stephen Grosz

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Leuven
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 7,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Er is geen Nieuw aanbod gevonden.

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht