Max Havelaar of de Koffiveilingen der Nederlandsche Handelmaatschappy
Gekartonneerd
Tweedehands vanaf 6,50
Koop Tweedehands
Gent (België)
Conditie:
Goed
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
8,00
Leuven (België)
Conditie:
Redelijk
Duidelijk gelezen, sporen van gebruik
1 st.
6,50
Levertijd: 2-3 werkdagen
Koop Nieuw
Niet nieuw beschikbaar.
Omschrijving
In romanvorm vervatte aanklacht van de 19e-eeuwse koloniale misstanden in Nederlands-Indië.
Specificaties
- Auteur:
- Uitgever:Em. Querido's Uitgeverij B.V.
- ISBN:9789021497716
- Bindwijze:Gekartonneerd
- Aantal Pagina's:322
- Jaar:2000
- Publicatiedatum:Januari 1999
Rubriek:
Recensies
Recensies van onze lezers
Beoordeel dit boek als eerste!
Om een recensie te schrijven moet je zijn.