Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte
Piep zei de muis - M.J. Arlidge
Piep zei de muis - M.J. Arlidge

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Boekerij
  • ISBN:
    9789022578520
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Aantal Pagina's:
    384

Piep zei de muis

Vader was niet thuis… Inspecteur Helen Grace krijgt te maken met een angstaanjagende seriemoordenaar

M.J. Arlidge

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback  Tweedehands vanaf € 6,50.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Met Iene Miene Mutte, Piep zei de muis en Pluk een roos is Arlidge een van de grootste thrillersensaties van dit moment

Lees ook Arlidge' nieuwe thriller Klikspaan, voor de lezers van Karin Slaughter en Jo Nesbø

In een leegstaand huis wordt een vermoorde man gevonden. Niet veel later wordt zijn hart bij zijn vrouw en kinderen -bezorgd. Inspecteur Helen Grace weet dat hij niet het laatste slachtoffer zal zijn. Maar waarom is een gelukkig getrouwde man midden in de nacht zo ver van huis?

De media hebben het over de omgekeerde Jack de Ripper: een seriemoordenaar die aast op vaders met dubbele agenda’s. Helen ziet de woede die uit de moorden spreekt. Wat ze niet voorziet is hoe labiel de dader is – of wat haar tijdens het werk aan deze zaak allemaal nog te wachten staat.

De pers over Piep zei de muis

‘De manier waarop Arlidge ogenschijnlijk moeiteloos verhaaltechnische problemen eerst creëert en ze vervolgens even makkelijk weer oplost, verraadt een lenige, creatieve geest.’ Het Parool

‘M.J. Arlidge schetst een verhaal dat zó levensecht en aangrijpend is, dat het niet snel vergeten zal worden. Een uitmuntende thriller.’ Thrillers-leestafel.info

‘Een heerlijke en gruwelijke whodunit. Piep zei de muis leest heerlijk weg en zet Grace definitief op de kaart in thrillerland.’ Dethriller.blogspot.nl

'Arlidge heeft met Piep zei de muis een spannende whodunit geschreven met gruwelijke details en een intrigerende hoofdpersoon.' **** Vrouwenthrillers.nl

'Wederom een thriller met diepgang (...) Een boek dat mij in de wurggreep pakte en niet meer losliet tot het einde.' Boekhandel Krings

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Leuven
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 6,50
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Er is geen Nieuw aanbod gevonden.

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht