Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte
Think of a Number - John Verdon
Think of a Number - John Verdon

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Egully.com
  • ISBN:
    9780141048703
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Aantal Pagina's:
    512
  • Genre:
    Thrillers
  • Jaar:
    2011

Think of a Number

John Verdon

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback  Tweedehands vanaf € 6,50.

Omschrijving

A brilliant brainteaser of a thriller with a high concept plot and memorable cast of characters, in the tradition of Harlan Coben and Linwood Barclay. 'One of the finest thrillers I've read in years...In a genre frequently and sadly known for delivering more of the same old familiar stuff }Think Of A Number{ stands out as original and exciting' Joh

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Antwerpen Wapper
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 6,50
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Er is geen Nieuw aanbod gevonden.

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht