Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte
Keukendagboek - Nigel Slater
Keukendagboek - Nigel Slater

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Fontaine Uitgevers B.V.
  • ISBN:
    9789059564848
  • Bindwijze:
    Hardback
  • Aantal Pagina's:
    416
  • Genre:
    Koken
  • Jaar:
    2013

Keukendagboek

Nigel Slater

Beoordeel dit boek als eerste!
Hardback  Tweedehands vanaf € 25,00. Nieuw vanaf € 15,00.

Omschrijving

Eindelijk als 'Keukendagboek' in vertaling: Nigel Slaters Kitchen Diaries.

- Meer dan 300 recepten
- In Engeland meer dan 300.000 exemplaren verkocht
- Voor de liefhebbers van Yotam Ottolenghi en Giorgio Locatelli
- Linnen gebonden met leeslint
- Bekend van de BBC en RTL4

‘Het juiste eten, op de juiste plaats en in de juiste tijd. Ik ben ervan overtuigd – en daar gaat dit boek ook over – dat dat het allerbeste recept is. Een broodje krab op een junimiddag aan zee, een plak gebraden gans met appelmoes en geroosterde aardappelen op Eerste Kerstdag, warme saucijzen en een stuk geroosterde pompoen op een van vorst fonkelende novemberavond. Dat zijn maaltijden waarvan het succes niet leunt op de deskundigheid van de kok, maar op het meer fundamentele uitgangspunt dat dit voedsel is dat bij dat moment hoort: iets dat gegeten wordt op de meest geëigende tijd, wanneer de ingrediënten op het toppunt van perfectie zijn, wanneer eten, kok en tijd van het jaar met elkaar in overeenstemming zijn.’ - Nigel Slater

Nigel Slater groeide op in Wolverhampton, kookt vanaf zijn tiende en werkte vanaf zijn zestiende in restaurants. Hij belandde uiteindelijk in Londen en schrijft sinds 1993 voor The Observer over alles wat met eten te maken heeft. Daarnaast schrijft hij kookboeken en presenteert succesvolle kookprogramma's voor de BBC. Nigel Slater won talloze prijzen voor zijn werk en heeft in de loop der jaren een enorme schare trouwe fans opgebouwd.

‘Nigel is a bloody genius’- Jamie Oliver

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Rotterdam
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 25,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als VoordeelboekWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Centraal Magazijn
Voldoende
€ 15,00
Levertijd: 5-8 werkdagen

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht