Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte
Van mij alleen - Karen Rose
Van mij alleen - Karen Rose

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    De Fontein Romans & Spanning
  • ISBN:
    9789026137556
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    14,0 x 21,6 x 3,5 cm
  • Gewicht:
    503 gram
  • Aantal Pagina's:
    528
  • Genre:
    Thrillers
  • Jaar:
    2015

Van mij alleen

Karen Rose

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback   Nieuw vanaf € 12,50.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Voor de lezers van Val McDermid en Tess Gerritsen Zelfs voor de doorgewinterde rechercheur J.D. Fitzpatrick is de reeks zwaar toegetakelde lijken die verspreid over de stad worden gevonden, een schokkende zaak. Hij moet het opnemen tegen een brute moordenaar met een persoonlijke vendetta. Gerechtelijk lijkschouwer Lucy Trask heeft ondertussen zo haar eigen motieven om zich wat afzijdig te houden van de zaak. Ze vermoedt namelijk dat zij weleens het volgende slachtoffer zou kunnen zijn. En die angst lijkt gegrond...

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Laatste exemplaar reeds verkocht.

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Centraal Magazijn
Voldoende
€ 12,50
Levertijd: 2-3 werkdagen

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht